Ретрит TastyMoment во Львове

дата создания 27 ноября 2018 г.


Ретрит TastyMoment во Львове

Прекрасные и удивительные!

Девочки, благодарна каждой в отдельности.

За истории, за глубину и за слезы, которые иногда красноречивее слов…

За доверие мне и отклику, который вы услышали…

За то, что позволили мне быть собой и течь, как я люблю…

За чуткость и готовность расширять горизонты восприятия…

За спонтанность и переключение скоростей...

Сижу, улыбаюсь, перебирая в памяти ваши слова… И тепло от этого… внутри и снаружи…

Уюта вашему Дому...

Люляйте и берегите себя!Отзывы участников ретрита:Ярина: Дякую, Вікторіє, за ці безцінні моменти усвідомленості і уважності, які Ви нам подарували! Я відкрила для себе цілющу силу майндфулнесу в танці, що допомогло мені скинути в русі зайвий тягар і відчути справжню легкість від зустрічі із самою собою!!! Маю велику надію, що це наша не остання зустріч! Щасливої Вам дороги додому! «Будь вдома, аби я знала де Тебе шукати...» - ця фраза тепер назавжди зі мною.

Златослава: Офіційно можу сказати, що 18.11.18, це той день, коли я була більше 5 годин поспіль поза межами своєї "зони комфорту". І це було дуже КРУТЯЦЬКО! Це перший ретрит (але не перше заняття, яке я відвідала), який дав величезний поштовх до дій... Вікторія, дякую Вам за те, що Ви йшли за нами... за те, що дали простір просто бути і зробити перший крок... Я дякую кожному, хто заповнював цей простір собою та "своєю історією". ВИ НЕПЕРЕВЕРШЕНІ!

Антонина: Дівчата, мусимо запросити Вікторію знову у Львів. В мене теж післясмак солодкий та ніжний... і "Будь вдома, аби я знала, де Тебе шукати"... Душевно... Дякую, Вікторія, за можливість практикувати майнфулнес в жіночому колі!

Ирина: Це було дійсно дуже душевно! Радію, як дитина, цій нагоді! Дякую!

Следующая запись

Предыдущая запись

Похожие записи

Наверх